Specjalista ds. kadr i płac

DEICHMANN - OBUWIE Sp. z o.o.O firmie

  • Lotnicza 12, 54-155 Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej i płacowej,
  • administrowanie dokumentacją pracowniczą,
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, GUS,
  • rozliczanie czasu pracy.

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość naliczania wynagrodzeń,
  • bardzo dobra i praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów dot. ubezpieczeń społecznych i kwestii podatkowych związanych z zatrudnianiem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel) oraz programu Płatnik,
  • mile widziana znajomość systemu SAP HR oraz języka angielskiego lub niemieckiego,
  • samodzielność, dokładność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i ciekawe projekty kadrowo-płacowe,
  • narzędzia wspierające codzienną pracę tj. serwis prawny, wydawnictwa branżowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy