Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Biuro Rachunkowe Protegga sp. z o.o.O firmie

Biuro Rachunkowe Protegga sp. z o.o.

Inco Veritas

Wrocław

Biuro Rachunkowe Protegga sp. z o.o. działa na rynku od 20 lat. Stawiamy na rozwój firmy poprzez rozwój pracowników. Strategią firmy na ten rok jest maksymalna automatyzacja procesów. Nasza kadra liczy obecnie  25 osób z czego 45% osób pracuje dłużej niż 5 lat. Pracujemy w zespołach 4-7 osobowych w oddzielnych pokojach. Obsługujemy podmioty gospodarcze z różnych branż.
 Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • praca w zespole 7 osobowym;
  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników klientów biura;
  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych;
  • naliczanie oraz sporządzanie list płac;
  • sporządzanie dokumentacji kadrowej;
  • rozliczenia z ZUS i US;
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 4 letniego doświadczenia zawodowego w pełnym zakresie pracy na stanowisku kadrowo-płacowym;
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • umiejętności równoległej obsługi kadrowo-płacowej kilku podmiotów gospodarczych, przy zachowaniu jakości i dbałości o terminy;
  • praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • praktycznej znajomości programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość programów R2Płatnik, Impuls) i Pakietu MS Office;
  • samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów;
  • dobrej organizacji pracy i otwartości na podnoszenie kwalifikacji;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub B2B;
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zewnętrzne i dostęp do portali branżowych;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30;
  • dofinansowanie do zajęć języka angielskiego odbywających się w siedzibie firmy; oraz dofinansowanie 20% do karty multisport,
  • wyjścia integracyjne (skutery wodne, teatr, kabaret, kręgle i inne)
  • przyjazną atmosferę w zgranym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora tj. Biuro Rachunkowe Protegga Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenie rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko – zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy