Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Work Service S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i PłacNumer ref.: SKiP/01/2021

Twoje zadania:

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • rozliczanie czasu pracy
  • naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umów o pracę
  • realizowanie spraw w kontaktach z urzędami (ZUS, Urząd Skarbowy, kancelarie komornicze)

Szukamy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych
  • na bieżąco monitoruje przepisy prawa pracy
  • bardzo dobrze posługuje się pakietem MS Excel

Gwarantujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu na każdym etapie zatrudnienia
  • swobodną kulturę organizacyjną
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • pracę w dogodnej lokalizacji - Sky Tower
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy