Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

Świętego Mikołaja 19

Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Zakres obowiązków

  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • prowadzenie ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności
  • prowadzenie ewidencji urlopowej, ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS
  • wsparcie zespołu w realizacji zleceń dla Klienta

Poszukiwane kompetencje

  • mile widziane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty do spraw kadr i płac
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem
  • umiejętność sporządzania listy płac
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, sumienność

Oferujemy

  • pracę przy międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy
  • profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)
  • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne