Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Centrum Rachunkowości Zarządczej EKKOM Sp. z o.o. Sp. k.

  • Robotnicza 68A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Robotnicza 68A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa klientów klientów firmy w obszarze kadrowo – płacowym,

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,PPK

  • Sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową (mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze firm o różnorodnej specyfice),

  • Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy,

  • Doskonała organizacja czasu pracy,

  • Samodzielność, sumienność i dokładność;

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość systemu Enova w zakresie kadrowo-płacowym będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Doskonały, zgrany ponad 90-cio osobowy zespół,

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • Bezpłatny program opieki medycznej LUX-MED,

  • Możliwość udziału w programie Multisport,

  • Możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Centrum Rachunkowości Zarządczej EKKOM Sp. z o.o. oraz Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o.o. Sp. k. świadczą wielokrotnie nagradzane usługi księgowe i kadrowo-płacowe oparte o nowoczesne rozwiązania ERP. Od 27 lat udoskonalana i unikalna na skalę kraju oferta oraz wysoka jakość usług powodują, że w portfelu klientów Centrum Ekkom znajdują się niezwykle ciekawe firmy z każdej możliwej branży z terenu całej Polski.

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia:

  • Atmosfera u nas tworzy się sama ze swobody bycia sobą każdego z naszych Pracowników.

  • Nie ma u nas mozolnej pracy nad obsługą tysięcy pracowników, lecz praca przy kompleksowej obsłudze HR bardzo ciekawych firm z terenu całej Polski, zatrudniających do 200 pracowników.

  • Nie ma u nas procesowego podziału pracy, lecz aktywna praca, doradztwo i udział w zarządzaniu sprawami HR obsługiwanych firm.

  • Nie ma niekończącej się pracy w nadgodzinach. Jeśli w ogóle wystąpią są odbierane lub wypłacane w obowiązującym okresie rozliczeniowym .

  • Nie ma u nas rotacji. Ciągle rekrutujemy z uwagi na nasz intensywny rozwój napędzany wysoką jakością świadczonych przez nas usług.

  • Nie ma przeciążania pracowników nadmiarem obowiązków. Każdy ma je dobrane odpowiednio do swoich możliwości i predyspozycji.

  • Nie ma u nas niskich zarobków, których nie można by jeszcze bardziej podnieść.

  • Nasza załoga jest dla nas najważniejsza – And nothing else matters

Przyjdź i przekonaj się, że to wszystko prawda.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.