Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

BPG Consulting sp. z o.o.

Plac Solny 20

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie płac w zakresie umów o pracę i umów cywilnoprawnych,

  • rozliczanie świadczeń dodatkowych,

  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych z ZUS, US, PFRON, GUS

  • obsługa pracowniczych planów kapitałowych,

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia, m. in.: umów o pracę, aneksów, świadectw pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie naliczania płac oraz prowadzenia spraw kadrowych,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, ZFŚS, pracowniczych planów kapitałowych,

  • dokładność, rzetelność i systematyczność.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,

  • dodatkowe świadczenia: pakiet medyczny, dofinansowanie karty Multisport, możliwość nauki języka angielskiego, świadczenie urlopowe,

  • dobre warunki pracy w sympatycznym zespole,

  • możliwość rozwijania wiedzy i umiejętności w zakresie rozliczeń kadrowych i płacowych,

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w międzynarodowej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków