Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. J. Mikulicza-Radeckiego

  • Borowska 213, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Borowska 213

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja procesów kadrowych i płacowych

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem, pracowników zatrudnionych na podstawie umów o prace i umów cywilnoprawnych( umowy –zlecenia, umowy o dzieło)

  • naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych

  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

  • rozliczanie czasu pracy zatrudnionych pracowników szpitala

  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników

  • sporządzanie zestawień i raportów kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe

  • doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac

  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • znajomość regulacji związanych z rozliczaniem czasu pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik, mile widziana znajomość programu Kamsoft ZZL

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę - docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

  • rozwój wiedzy i doświadczenia

  • profesjonalne szkolenia

  • dodatkowe benefity (karta sportowa)

  • Benefity

  • karta sportowa

Sposób aplikowania

Wymagane dokumenty od kandydata: CV

Miejsce i termin składania dokumentów aplikacyjnych:

Biuro Podawcze Działu HR (poziom 0, czynne w godz.08:00-14:00 w dni robocze) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, ul. Borowska 213; 50-556 Wrocław lub klikając w przycisk Aplikuj szybko w terminie do 30.06.2022 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: specjalista ds. kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy