Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

KHG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

KHG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Romana Dmowskiego 3

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie i weryfikacja list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • udzielanie klientom konsultacji w zakresie prawa pracy
  • sporządzanie i przekazywanie deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • rozliczanie składki zdrowotnej JDG w ZUS
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • wdrażanie nowych pracowników (onboarding)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji kadrowej
  • preferowane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • znajomość programu Comarch Optima

To oferujemy

  • praca stacjonarna, po okresie próbnym z możliwością pracy hybrydowej
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do posiłków
  • praca w zgranym, młodym i pomocnym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczania i formy zatrudnienia

O nas

Kancelaria KHG (www.khg.pl) zajmuje się obsługą prawno - ksiegowo - podatkową przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Stawiamy na dynamiczny, zgrany, ambitny i profesjonalny zespół.

Specjalista ds. kadr i płac, Romana Dmowskiego 3, Śródmieście, Wrocław