Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 00010 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient to renomowana firma outsourcingowa z obszaru kadr, płac i księgowości. W ramach powiększania zespołu, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad dokumentacją kadrową przydzielonych klientów kancelarii,

  • obsługa wynagrodzeń, naliczanie list płac, rozliczanie umów cywilno-prawnych,

  • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON,

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PFRON),

  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z powierzonymi klientami.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej w biurze rachunkowym lub wewnętrznym dziale firmy,

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,

  • praktyczna znajomości zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych,

  • znajomość MS Office i programu Płatnik,

  • umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • nastawienie na współpracę w zespole.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • udział w szkoleniach i projektach rozwojowych,

  • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków,

  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języków obcych, ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowania do kursów podnoszących kwalifikacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie