Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

CLEANING COMPANY PIOTR STUDNIAREK

5 0007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

aleja Poprzeczna 76

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie, prowadzenie i archiwizacja akt osobowych zgodnie z rozporządzeniem,

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowników i zwolnień lekarskich,

  • Przygotowywanie danych do listy płac i udział w sporządzaniu listy płac,

  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy, umów zlecenie i umów o dzieło

  • Sporządzanie korespondencji, sprawozdań, raportów i deklaracji do instytucji zewnętrznych (US, GUS),

  • Wystawianie stosownych zaświadczeń dla Pracowników i Zleceniobiorców firmy,

  • Weryfikowanie i aktualizowanie danych dotyczących badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS i deklaracji PIT-11 do US,

  • Zapewnienie właściwego obiegu informacji dokumentacji kadrowo-płacowej pomiędzy biurami firmy na terenie kraju,

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami działu personalnego, działem księgowości oraz z innymi działami firmy.

  • Wprowadzanie faktur do systemu płatniczego firmy.

  • Weryfikacja dokumentów formalna i rachunkowa

  • Współpraca z biurem księgowym

  • Administracja działu

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze od pon. do pt. w godz. 08.00 -16.00,

  • Min. roczne doświadczenie w rozliczaniu płac, podatków i ZUS pracowników,

  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o PDOF,

  • Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Otwartość na zmiany i dynamiczność w działaniu,

  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Wykształcenie ekonomiczne lub podobne

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Kameralne biuro i swobodna atmosfera

O nas

Firma Cleaning Company działa na rynku od 1993 roku.

Zajmujemy się świadczeniem usług porządkowych, oraz sprzedażą różnego rodzaju maszyn do utrzymania czystości w warunkach przemysłowych.