Specjalista ds. kadr i płac

Antal Finance & Accountancy

7 0009 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Twój przyszły pracodawca świadczy usługi logistyczne i spedycyjne dla klientów międzynarodowych. Naszym klientem jest szybko rozwijająca się firma z oddziałami na Litwie, w Belgii i w Polsce. Na dzień dzisiejszy skupiają się na rozbudowie polskiego oddziału.

W tej roli będziesz odpowiedzialny za dostarczanie usług kadrowo-płacowych dla polskiego oddziału. W twoich obowiązkach będzie wspierał Cię doświadczony Team Leader oraz zespół.

Priorytetem naszego klienta jest rozwój pracowników, dlatego oferują budżet na szkolenia i kursy. Cenią sobie otwartą komunikację i inicjatywę.

Jeśli szukasz pracy w międzynarodowym środowisku i chcesz zdobywać nową wiedzę z zakresu przepisów płacowych, to stanowisko jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie listy płac, premii, prowadzenie księgowania listy płac w obowiązującym systemie informatycznym,

  • utrzymanie danych w obowiązującym systemie,

  • kontrola czasu pracy, absencji i godzin nadliczbowych,

  • sporządzanie sprawozdań, analiz i raportów z zakresu zatrudnienia i płac,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (urzędy, ubezpieczenia społeczne).

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • co najmniej dwa lata doświadczenia w procesie naliczania wynagrodzeń zgodnie z polskim prawem pracy,

  • doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych - firma korzysta z ENOVA365 i PLATNIK.

Pracodawca oferuje

  • ubezpieczenie zdrowotne,

  • pracę w wielokulturowym i międzynarodowym środowisku,

  • 13 pensja,

  • hybrydowy model pracy,

  • karta Lunch Pass,

  • finansowanie szkoleń/kursów

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

UAWAGA

Proszę o wysyłanie CV w języku angielskim!

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy