Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

INPENSA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Biuro Rachunkowe Inpensa – pomagamy, doradzamy. Staramy się być biurem rachunkowym, które jest elastyczne, które jest partnerem biznesowym. W szczególny sposób podchodzimy do każdego Klienta. Staramy się tak poprowadzić nasze działania finansowo-księgowe i kadrowe, aby Klient mógł skupić się na prowadzonej działałności, nie myśląc o zawiłym systemie podatkowym i kardrowo-płacowym.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników dla klientów,
  • kontrolowanie sposobu i poprawności naliczania wynagrodzeń i zasiłków wynikających z ubezpieczeń społecznych,
  • zapewnienie poprawności i terminowości sporządzania deklaracji ZUS i PIT oraz informacji o dochodach do celów emerytalno-rentowych,
  • zapewnienie poprawności i terminowości sprawozdawczości ( m.in. dla ZUS, GUS),
  • monitorowanie i kontrolę ryzyk operacyjnych w powierzonym obszarze działania,
  • podejmowanie decyzji z zachowaniem zasad kompetencji i obowiązujących procedur,

Wymagania:

  • min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku pracy,
  • znajomość przepisów prawa pracy i przepisów ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość programu Płatnik,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • zdolności organizacyjne, interpersonalne i umiejętność efektywnego, komunikowania się,
  • (nieobowiązkowe) doświadczenie w pracy z oprogramowniem Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru),
  • miłą atmosferę w pracy,
  • wsparcie specjalistów z innych dziedzin
  • prace zdalną w okresie pandemii a później częściowo zdalną
  • elastyczne godziny pracy,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy