Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

KPG&Stryjska sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Spółka Doradztwa Podatkowego do swojego działu księgowości
poszukuje kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

  • prowadzenie akt osobowych;
  • weryfikacja ewidencji czasu pracy;
  • naliczanie wynagrodzeń;
  • prowadzenie rozliczeń w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • obsługa Płatnika;
  • udzielanie Klientom wyjaśnień i informacji z zakresu podstawowych zagadnień prawa pracy i naliczanych świadczeń;
  • sporządzanie dokumentacji do ZUS, PFRON, US, GUS;
  • wystawianie wymaganych przepisami prawa dokumentów i zaświadczeń dla pracowników;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia dokumentacji pracowniczej;
  • praktyczna znajomość przepisów w zakresie prawa pracy i zasad dot. rozliczania czasu pracy i rozliczania wynagrodzeń;
  • dobra znajomość programu Płatnik oraz MS Office (Word, Excel);
  • znajomość systemów firmy Insert oraz Comarch będzie stanowiła dodatkowy atut;
  • dokładność, skrupulatność oraz szybkość w działaniu;
  • analityczne myślenie oraz nastawienie na wysoki standard obsługi Klienta;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałe miesięczne wynagrodzenie;
  • opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę;
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • pracę w centrum Wrocławia (okolice rynku);

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne