Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Apek Sp z o.o O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Apek  sp. z o.o. poszukujemy kandydatów do współpracy na stanowisko:

ZADANIA:

  • Tworzenie list płac i naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz należności z tytułu umów cywilno-prawnych,
  • Wprowadzanie danych pracowników i zleceniobiorców do systemu płacowego i programu Płatnik
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień,
  • Sporządzanie zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników,
  • Pomoc w sprawach księgowych i administracyjnych,
  • Czuwanie nad poprawnym obiegiem korespondencji

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów Comarch Optima oraz ZUS Płatnik,
  • Znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, naliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office – w szczególności Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu,
  • Samodzielność, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Asertywność, komunikatywność oraz proaktywne podejscie do rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku pełnym wyzwań w kameralnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne