Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

KOLORYT sp. z o.o.O firmie

6 0008 000 brutto / mies.
  • Wolbromska 17
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KOLORYT sp. z o.o.

Wolbromska 17

Wrocław

Firma zatrudni specjalistę ds. kadr i płac

Zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowa pracowników;
  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem;
  • monitorowanie absencji i ewidencji i rozliczanie czasu pracy;
  • sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON; PPK
  • monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w spółce.
  • przyjmowanie ewentualnych kontroli ZUS

Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • kilku letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr;
  • umiejętność analiz danych płacowych i wyjaśniania wartości na listach płac;
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;
  • znajomość problematyki czasu pracy;
  • znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego ENOVA (mile widziane) lub innych kadrowo-płacowych;
  • bardzo duża samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;
  • duże zdolności interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista.

Oczekujemy:

  • wiedzy i doświadczenia w zakresie prowadzenia kadr i płac,
  • praktycznej znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • dobrej organizacji pracy i nastawienia na współpracę,
  • rzetelności, skrupulatności

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres e-mailowy. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne