Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

AFK Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.O firmie

5 5006 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Świeradowska 51/57
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

AFK Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.

Świeradowska 51/57

Wrocław

Specjalizujemy się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym dla małych i średnich firm.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa Klientów Spółki,
  • Sporządzanie umów o pracę, porozumień, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy,
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • Kompleksowa obsługa płacowa Klientów Spółki
  • Sporządzanie list płac, rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS.
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o PDOF,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń z tytułu umów
    o pracę oraz rozliczania umów cywilnoprawnych,
  • Mile widziana znajomość systemu kadrowo-płacowego E-nova,
  • Obsługa systemu Płatnik, pakietu MS Office,
  • Samodzielność, dokładność oraz umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Dobra organizacja pracy własnej i dotrzymywanie terminów

Oferujemy:

  • Szansę rozwoju zawodowego,
  • Pełny dostęp do merytorycznych zasobów spółki w celach poszerzania wiedzy,
  • Przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne