Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DEICHMANN to największa sieć sklepów obuwniczych w Europie. Obecnie posiadamy ponad 3500 sklepów w 24 krajach, w tym ponad 240 salonów w Polsce. Jesteśmy laureatem konkursu "Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2014".

Podstawowe zadania:

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników sklepów,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz płacowej,
  • sporządzanie deklaracji i raportów do ZUS, rozliczeń podatkowych, sprawozdań do GUS,
  • pozostałe zadania związane z pracą na samodzielnym stanowisku w Dziale Kadr i Płac.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, prowadzenia dokumentacji kadrowej i rozliczenia czasu pracy,
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w kilkuosobowym zespole lub samodzielne prowadzenie rozliczeń kadrowo-płacowych firmy,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego min. w stopniu podstawowym,
  • mile widziana znajomość programu SAP oraz doświadczenie w koordynowaniu prac kilkuosobowego zespołu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i międzynarodowym doświadczeniu,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Administratorem danych jest Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Lotniczej 12. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżącej oraz przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat do pracy ma prawo do wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się