Ta oferta pracy jest nieaktualna od 439 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 12 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to 1340 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

    Dołącz do nas jako:

    miejsce pracy: Wrocław
    nr referencyjny: LR/SKP/02/WRO/P

    Obowiązki:

    • pełna obsługa kadrowa i płacowa osób zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
    • sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
    • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno- prawnych,
    • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, PFRON, GUS,
    • zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,
    • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych,
    • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

    Wymagania:

    • minimum 3 letnie  doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych oraz zasad naliczania wynagrodzeń,
    • wykształcenie średnie,
    • bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office,
    • dokładność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
    • odpowiedzialność.

    Gwarantujemy:

    • stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o dowolną formę umowy
    • realny wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    • pracę w zespole dla którego liczy się Twoja opinia
    • imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe np. bieg IT, wycieczki rowerowe, mecze piłki nożnej i koszykówki
    • benefity dostosowane do Twoich potrzeb.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Liliana.Rozyk@itkontrakt.pl

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.