Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 09.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Credos Accounting Services sp. z o.o.
jest ogólnopolskim biurem księgowym.

Obsługujemy spółki kapitałowe wielu branż, na różnym etapie rozwoju, dostarczając opiekę i doradztwo w zakresie księgowości i finansów.

Do naszego zespołu
poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obsługujemy spółki kapitałowe wielu branż, na różnym etapie rozwoju,
dostarczając opiekę i doradztwo w zakresie księgowości, kadr i finansów.

Do naszego zespołu we Wrocławiu poszukujemy osoby, która:

  • posiada minimum 5 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • z zaangażowaniem, otwartością i inicjatywą podchodzi do rozwiązywania problemów,
  • z chęcią poszerza wiedzę i podąża ścieżką rozwoju,
  • posiada umiejętność organizacji pracy własnej i innych.
Zakres obowiązków:

prowadzenie dokumentacji i rozliczeń kadrowo-płacowych pracowników dla Klientów zewnętrznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych oraz wewnętrznymi uregulowaniami funkcjonującymi w firmie;
  • Samodzielna obsługa klientów w zakresie kadrowo – płacowym
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy pracowników oraz dokumenty związane z zatrudnieniem osób na podstawie umów cywilnoprawnych;
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych  w systemie kadrowo-płacowym
  • Prowadzenie teczek osobowych
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz Urzędami
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie informacji dotyczące urlopów, absencji innych dla celów zarządczych
  • Uzgadnianie kont księgowych dotyczących wynagrodzeń, składek ZUS, podatków;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe);
  • staż pracy przy świadczeniu usług kadrowo-płacowych;
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego oraz przepisów o ochronie danych osobowych;
  • znajomość programu PŁATNIK;
  • mile widziana znajomość programu SYMFONIA;
  • znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność komunikowania się;
  • systematyczność, samodzielność, skrupulatność;
  • odpowiedzialność, dyskrecja;
  • nastawienie na współpracę, otwartość na zmiany;
  • umiejętności budowania relacji ze współpracownikami.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, naukę języków, indywidualne podejście do pracownika.
  • poza wynagrodzeniem podstawowym - system premiowania,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się