Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-15

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom Sp. z o.o. Sp.k. świadczy wielokrotnie nagradzane usługi księgowe i kadrowo-płacowe oparte o nowoczesne rozwiązania ERP. Od 25 lat udoskonalana i unikalna na skalę kraju oferta oraz wysoka jakość usług powodują, że w portfelu klientów Centrum Ekkom znajdują się firmy wywodzące się z całego świata, w tym znane światowe koncerny i grupy kapitałowe.

top
Obecnie do Centrum Finansowo-Księgowego Ekkom poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Samodzielna obsługa klientów Centrum Finansowo-Księgowego Ekkom w obszarze kadrowo – płacowym,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,
  • Samodzielne naliczanie płac,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • Sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową (mile widziane doświadczenie w bezpośredniej obsłudze firm o różnorodnej specyfice),
  • Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy,
  • Doskonała organizacja czasu pracy,
  • Samodzielność, sumienność i dokładność,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość systemu E-nova w zakresie kadrowo-płacowym będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • karty multi-sport, oraz inne świadczenia,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".