Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "WIĄZÓW", Hasta la vista ZENON WANIAK

    Firma działająca od ponad 20 lat na rynku polskim, prężnie działająca w branży sportowej, handlowej.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac

    Wymagania:

    • min 5 - letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
    • praktyczna znajomość przepisów kadrowo-płacowych, ZUS, podatku dochodowego od osób fizycznych, rozliczeń PFRON
    • znajomość programu Płatnik i Enova
    • min, wykształcenie średnie

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie
    • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
    • elastyczny czas pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.