Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka z branży Opiekuńczej z siedzibą we Wrocławiu zatrudni od zaraz

    Specjalistę ds. kadr i płac
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON,IFT,
    • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów i innych absencji,
    • przygotowywanie umów o pracę i cywilnoprawnych,
    • prowadzenie akt osobowych pracowników,
    • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
    • sporządzanie raportów kadrowo- płacowych,
    • znajomość podstaw księgowości,
    • ścisła współpraca z księgowością,
    • pozostałe polecenia przełożonego.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe ekonomia/administracja),
    • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych,
    • doświadczenie w pracy z systemem kadrowo-płacowym - znajomość Optimy,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera- MS Office, program Płatnik,
    • mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 200 pracowników,
    • dokładność w działaniu pod presją czasu,
    • umiejętności analityczne i pracy z dużą ilością danych,
    • dyspozycyjność,
    • znajomość języka niemieckiego mile widziana.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilne warunku zatrudnienia
    • Miłą i przyjazną atmosferę

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę Alfa VERITAS HR Group LTD SK, z siedzibą we Warszawie na ul. Poznańskiej 21/48, zrzeszoną w Grupie VERITAS oraz przez inne podmioty zrzeszone w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego."
    1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w aplikacji jest Alfa Veritas HR Group LTD SK, ul. Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa.
    2. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail: daneosobowe@grupa-veritas.pl lub pocztą na adres: Grupa VERITAS, ul. Jeździecka 10A, 53-032 Wrocław.
    3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji określonego w ogłoszeniu.
    4. Informuję, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zadań Grupy VERITAS w odniesieniu do kandydatów.
    5. Przetwarzanie podanych przeze Pana/Panią danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
    6. Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
    7. Ma Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej  wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    8. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    9. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania ww. procesu rekrutacji.
    10. Pana/Pani dane mogą być przekazywane innym odbiorcom- spółkom zrzeszonym w Grupie VERITAS, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
    11. Pana/Pani  dane nie będą przekazywane do państw Unii Europejskiej i państw spoza Jej obszaru. Nie będą one przetwarzane w sposób zautomatyzowany."