Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LFS Sp. z o. o.
    w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Wrocław

     Zadania:

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
    • Naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie listy płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
    • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników w różnych systemach
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych ZUS
    • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
    • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy,  itp.)
    • Przygotowywanie zestawień statystycznych, sprawozdań, raportów
    • Wsparcie działu w realizacji usług kadrowych i płacowych dla Klientów

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze kadrowo - płacowym  min. 2 lata, mile widziane w biurze rachunkowym
    • Umiejętność obsługi programu Płatnik
    • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i dokumentacji kadrowej
    • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel
    • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja czasu pracy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
    • Wynagrodzenie stosowne do umiejętności i zaangażowania
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na przysłanej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LFS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest LFS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Brylantowa 24 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.