Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska

    Jesteśmy szybko rozwijającym się biurem rachunkowym.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Opis stanowiska:
    • przygotowywanie listy płac oraz naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, umowy z prawami autorskimi),
    • naliczanie zasiłków oraz ekwiwalentu za urlop,
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, GUS,
    • obsługa programu Płatnik,
    • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników: umowy, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, itp.,
    • przygotowanie raportów na potrzeby klienta
    Wymagania:
    • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze płac i kadr na rzecz spółek polskich,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym poprawną korespondencję z klientem) mile widziana
    • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość R2PŁATNIK,
    • skrupulatność, dokładność, rzetelność,
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę w stabilniej i prężnie rozwijającej się firmie
    • Grupowe ubezpieczenie na życie.
    • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.