Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Opatowicka 130, 52-028 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 30.07.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa działa na polskim rynku od 2002 r. Specjalizujemy się w zarządzaniu portfelami wierzytelności masowych na zlecenie banków, instytucji finansowych oraz renomowanych firm z sektora B2B. W 2017 roku przyjęliśmy do obsługi ponad 600 tysięcy spraw o wartości 2 miliardów złotych. Zatrudniamy pond 170 osób – prawników, negocjatorów telefonicznych oraz windykatorów terenowych.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • czynności w zakresie nawiązywania, trwania i rozwiązywania stosunku pracy z zatrudnionymi przez Kancelarię Prawną Lexus pracownikami;
    • naliczanie wynagrodzeń;
    • czynności związane z ustalaniem zapisów wewnątrzzakładowych;
    • czynności w zakresie obowiązków sprawozdawczych i rozliczeniowych z instytucjami państwowymi;
    • raportowanie na potrzeby Zarządu;
    • obsługa kadrowo-płacowa pracowników;
    • czynności w zakresie umów cywilno-prawnych.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe;
    • minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomość pakietu MS Office;
    • gotowość do uczenia się;
    • podstawowa znajomość prawa pracy;
    • podstawowa znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych;
    • podstawowa znajomość przepisów podatkowych;
    • znajomość programu E-Nova oraz Płatnik;
    • organizacja pracy własnej;
    • bardzo dobra znajomość i zastosowanie procedur;
    • myślenie analityczne;
    • odpowiedzialność;
    • sumienność i dokładność;
    • terminowość;
    • komunikatywność.

    Oferta:

    • stabilna praca w renomowanej Kancelarii;
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • pełen etat;
    • prywatna opieka medyczną ENEL-MED na koszt pracodawcy już po okresie próbnym;
    • karta Multisport dofinansowana przez pracodawcę;
    • szkolenia podwyższające kompetencje w ramach Akademii Rozwoju Umiejętności;
    • bezpłatny parking.
    Wyślij do nas swoje CV zawierające:
    • Imię i nazwisko
    • Dane kontaktowe
    • Wykształcenie
    • Przebieg dotychczasowego zatrudnienia
    • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.
    Klauzule informacyjne w zakresie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://www.lexus.net.pl/index.php?id=47