Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

CREDOS ACCOUNTING SERVICES SPÓŁKA Z O. O.O firmie

4 000–8 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

CREDOS ACCOUNTING SERVICES SPÓŁKA Z O. O.

Wita Stwosza 1

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń kadrowo-płacowych pracowników dla Klientów zewnętrznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych oraz wewnętrznymi uregulowaniami funkcjonującymi w firmie;
  • Samodzielna obsługa klientów w zakresie kadrowo – płacowym;
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS;
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy pracowników oraz dokumenty związane z zatrudnieniem osób na podstawie umów cywilnoprawnych;
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Prowadzenie teczek osobowych;
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz Urzędami;
  • Sporządzanie list płac;
  • Sporządzanie informacji dotyczące urlopów, absencji innych dla celów zarządczych;
  • Uzgadnianie kont księgowych dotyczących wynagrodzeń, składek ZUS, podatków.

Nasze wymagania

  • Posiada minimum 5 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • Z zaangażowaniem, otwartością i inicjatywą podchodzi do rozwiązywania problemów,
  • Z chęcią poszerza wiedzę i podąża ścieżką rozwoju,
  • Posiada umiejętność organizacji pracy własnej i innych.
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe);
  • Staż pracy przy świadczeniu usług kadrowo-płacowych;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego oraz przepisów o ochronie danych osobowych;
  • Znajomość programu PŁATNIK;
  • Mile widziana znajomość programu SYMFONIA;
  • Odpowiedzialność, dyskrecja.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, naukę języków, indywidualne podejście do pracownika;
  • Poza wynagrodzeniem podstawowym - system premiowania;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Credos Accounting Services sp. z o.o. jest ogólnopolskim biurem księgowym.

www.credos.com

Obsługujemy spółki kapitałowe wielu branż, na różnym etapie rozwoju, dostarczając opiekę i doradztwo w zakresie księgowości i finansów.

Specjalista ds. kadr i płac, Wita Stwosza 1, Wrocław