Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

CREDOS ACCOUNTING SERVICES SPÓŁKA Z O. O.O firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Wita Stwosza 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CREDOS ACCOUNTING SERVICES SPÓŁKA Z O. O.

Wita Stwosza 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń kadrowo-płacowych pracowników dla Klientów zewnętrznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych oraz wewnętrznymi uregulowaniami funkcjonującymi w firmie;

  • Samodzielna obsługa klientów w zakresie kadrowo – płacowym;

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac;

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS;

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy pracowników oraz dokumenty związane z zatrudnieniem osób na podstawie umów cywilnoprawnych;

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym;

  • Prowadzenie teczek osobowych;

  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami oraz Urzędami;

  • Sporządzanie list płac;

  • Sporządzanie informacji dotyczące urlopów, absencji innych dla celów zarządczych;

  • Uzgadnianie kont księgowych dotyczących wynagrodzeń, składek ZUS, podatków.

Nasze wymagania

  • Posiada minimum 5 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,

  • Z zaangażowaniem, otwartością i inicjatywą podchodzi do rozwiązywania problemów,

  • Z chęcią poszerza wiedzę i podąża ścieżką rozwoju,

  • Posiada umiejętność organizacji pracy własnej i innych.

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe);

  • Staż pracy przy świadczeniu usług kadrowo-płacowych;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego oraz przepisów o ochronie danych osobowych;

  • Znajomość programu PŁATNIK;

  • Mile widziana znajomość programu SYMFONIA;

  • Odpowiedzialność, dyskrecja.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, naukę języków, indywidualne podejście do pracownika;

  • Poza wynagrodzeniem podstawowym - system premiowania;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Credos Accounting Services sp. z o.o. jest ogólnopolskim biurem księgowym.

www.credos.com

Obsługujemy spółki kapitałowe wielu branż, na różnym etapie rozwoju, dostarczając opiekę i doradztwo w zakresie księgowości i finansów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy