Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEGASTAFF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Megastaff sp. z o. o. wpisana do rejestru pod numerem 17639 specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników. Misją naszej firmy jest tworzenie innowacyjnych oraz komfortowych miejsc pracy, zarówno dla pracowników z Polski jak i zza granicy.

    Miejsce pracy: Wrocław (okolice), Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Opis stanowiska:

    • kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej oraz płac w odniesieniu do pracowników etatowych oraz osób współpracujących w ramach umów cywilno-prawnych,
    • naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac,
    • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
    • sporządzanie deklaracji PIT oraz sprawozdań do US, GUS,
    • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi,
    • bieżące monitorowanie zmian w przepisach,
    • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, rozliczanie ewidencji czasu pracy.

    Wymagania:

    • min.3 letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac
    • praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
    • znajomość środowiska Excel, pakiecie MS Office, programu Płatnik oraz systemy kadrowe
    • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji, dobra organizacja pracy
    • współpraca z instytucjami, urzędami będzie prowadziła na wysokim poziomie
    • znajomość angielskiego
    • znajomość zagadnień dotyczących zatrudniania pracowników ukraińskich.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • niezbędne narzędzia do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Megastaff sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Dwa Światy 3F , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.