Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Wrocław, Zabrodzie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-02

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli,  laureat nagrody Forbes poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław/ Zabrodzie (powiat wrocławski)
Miejsce pracy: Wrocław, Zabrodzie (pow. wrocławski)

Opis stanowiska:

  • Głównym zadaniem kandydata będzie prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, prowadzeniem akt osobowych pracowników, naliczaniem wynagrodzeń i zasiłków, nadzór nad ewidencją czasu pracy w programie RCP;
  • Działania związane z zatrudnianiem obcokrajowców, w tym kontakt z Urzędem Pracy oraz Urzędem Wojewódzkim;
  • Do obowiązków osoby należeć będzie, również: sporządzanie deklaracji ZUS, sporządzanie raportów GUS, obsługa Funduszy Zakładowych, programu PFRON SOD oraz prowadzenie archiwizacji dokumentacji pracowniczej w formie papierowej i elektronicznej;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w Dziale Kadr;
  • Bardzo dobra teoretycza i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Wymagana dobra obsługa pakietu MS Office (Word, Excel), programu Płatnik oraz programów kadrowo – płacowych (mile widziana znajomość R2Płatnik, RCP);
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów dotyczących zatrudniania pracowników za granicy;
  • Poszukujemy osób samodzielnych, które cechują się, skrupulatnością, zaangażowaniem oraz dobrą organizacją własnego czasu pracy;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym;
  • Dodatkowe świadczenia socjalne: prywatną opiekę medyczną (LuxMed), dofinansowanie do zajęć sportowych (Karta Multisport) oraz pakiet szkoleń, w tym zajęcia z języka obcego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

www.dijo.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Na przesyłanych aplikacjach prosimy umieszczać klauzulę wg. wzoru:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Dijo z siedziba w Zabrodziu 28, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

bottom