Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Flex Films Europa Sp. z o.o.

  • Sikorskiego 48, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Sikorskiego 48

Września

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • naliczanie wynagrodzeń,

  • rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • wystawiania umów, świadectw pracy oraz dokumentów kadrowych,

  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (PFRON, ZUS, US, GUS, Komornicy),

  • obsługa PPK,

  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • cechy interpersonalne: wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole, dokładność,

  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych,

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • mile widziana znajomość programu Optima.

To oferujemy

  • interesującą pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników