Ta oferta pracy jest nieaktualna od 223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Września, Psary Małe (pow. wrzesiński), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    KRISPOL Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem bram i stolarki otworowej,
    zdobywcą tytułu Solidny Pracodawca Roku 2017.

    Od ponad 25 lat w naszych produktach łączymy doskonałą jakość,
    bezpieczeństwo i design. Razem tworzymy Zespół, który wyznacza
    trendy w branży i pomaga spełniać marzenia o idealnym domu.

     Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    Miejsce pracy: Września, Psary Małe (pow. wrzesiński)

    Główne zadania na stanowisku:

    • sporządzanie dokumentacji pracowniczej, w tym umów o pracę,
    • sporządzanie list płac, w tym rozliczanie nadgodzin, zwolnień lekarskich, urlopów,
    • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
    • sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS, PIT, sprawozdań GUS I PFRON,
    • przygotowywanie dokumentacji do ZUS,
    • rozliczanie delegacji służbowych,
    • bieżąca współpraca z Główną Księgową i Działem Księgowości.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata,
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
    • praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
    • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • wysoka kultura osobista i dyskrecja,
    • komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami z różnych obszarów organizacji.

    Co oferujemy?

    • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
    • możliwości rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
    • liczne bonusy: stażowe, świąteczne, zniżki na produkty firmy, inne,
    • profesjonalne, dynamiczne, a zarazem przyjazne środowisko pracy,
    • nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby niepełnosprawne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy o wpisanie w temacie „Specjalista ds. kadr i płac”.

    Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).