Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac z j. ukraińskim/rosyjskim

WARSAW ACCOUNTING PARTNERS sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 500–6 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 500–4 500
netto (+ VAT) / mies.
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

WARSAW ACCOUNTING PARTNERS sp. z o.o.

Stefana Okrzei 1A

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo – płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, akt osobowych, ewidencji czasu pracy,
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Naliczenie wynagrodzeń oraz innych świadczeń
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON
  • Przygotowanie dokumentacji i doradztwo dla klientów w zakresie delegowania pracowników oraz zatrudniania
  • Obsługa programów kadrowo-płacowych (Optima, Płatnik);

Nasze wymagania

  • Wymagana znajomość języka polskiego na poziomie min. B1 (warunek konieczny),
  • Wymagana znajomość języka rosyjskiego na poziomie min. B1 (warunek konieczny),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w biurze rachunkowym będzie atutem,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta rosyjskojęzycznego będzie atutem.

To oferujemy

Pracę w zgranym zespole, pracę zdalną / hybrydową, możliwość nauki i

rozwoju oraz wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników;

proponujemy umowę o pracę, umowę zlecenie lub zatrudnienie B2B zależnie od oczekiwań kandydatów;

Specjalista ds. kadr i płac z j. ukraińskim/rosyjskim, Stefana Okrzei 1A, Praga-Północ, Warszawa