Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

SOLID PARTNER KSIĘGOWOŚĆ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 5006 000 brutto / mies.

SOLID PARTNER KSIĘGOWOŚĆ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Kazimierza Pułaskiego 17

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń z ZUS dla pracowników i zleceniobiorców

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz nieobecności na podstawie danych klienta

  • prowadzenie ewidencji urlopowej, badań lekarskich i szkoleń BHP

  • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS

  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS

  • wystawianie zaświadczeń

  • obsługa systemu kadrowo-płacowego Optima oraz programu Płatnik

  • bezpośrednia obsługa klientów polskich i zagranicznych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (samodzielne naliczanie wynagrodzeń),

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr i płac,

  • Znajomość pakietu MS Office, Płatnik, Optima ERP.

  • Znajomość języka angielskiego w celu obsługi zagranicznych klientów.

  • Umiejętne ustalanie priorytetów, odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Umiejętność organizacji pracy w zespole,

  • Zaangażowanie, dokładność, rzetelność i skrupulatność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu księgowego Comarch Optima oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Cele rozwojowe, wsparcie kolegów i przełożonych,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Interesującą i dającą możliwość rozwoju pracę,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Nasze oczekiwania

  • Otwartość na dalszą naukę i rozwój.