Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Metall-Expres Sp. z o.o.O firmie

Metall-Expres Sp. z o.o.

Zaczernie 190

Zaczernie (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo -płacowej

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Umiejętności pracy w systemach kadrowo-płacowych najlepiej OPTIMA

  • Sprawnego posługiwania się pakietem MS Office a szczególnie Excel

  • Radzenia sobie z dużą ilością różnorodnych spraw pracowniczych

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności

  • Znajomość zagadnień księgowych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej firmie o europejskim zasięgu

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Jesteśmy polską firmą prowadzącą produkcję w zakresie metalurgii i przetwórstwa miedzi.

Jednocześnie zajmujemy się dystrybucją wyrobów z metali nieżelaznych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy

Czym będziesz się zajmował?:

  • Kompleksowym prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami

  • Rozliczaniem czasu pracy, naliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem list płac

  • Przygotowywaniem dokumentów związanych z zatrudnianiem Pracowników (umowy o pracę, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy, etc.)

  • Sporządzaniem sprawozdań oraz deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON)

  • Obsługą pracowników w obszarze kadr i płac

  • Wprowadzaniem i aktualizowaniem danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Rozliczaniem delegacji zagranicznych

  • Pomocą w pracach księgowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami