Oferta pracy

Marmite Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Marmite Sp. z o.o.O firmie

Przemysłowa 4

Zakrzewo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu kadrowo-płacowego

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)

  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji PFRON, US, ZUS

  • rozliczanie i kontrola czasu pracy

  • obsługa pracowników w obszarze płacowym

  • obsługa zajęć komorniczych i administracyjnych

  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale kadr i płac (warunek konieczny), mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • umiejętność samodzielnego naliczenia listy płac z uwzględnieniem różnych składników płacowych

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Płatnik

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • samodzielność, dokładność, rzetelność, terminowość, zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie obecnej na rynku od ponad 40 lat

  • duże możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole HR

  • dostęp do szerokiego zakresu benefitów (dofinansowania do wypoczynku, kolonii i obozów dziecięcych, wyprawki szkolnej, prywatnej opieki medycznej, karnetu sportowego Multisport).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

Marmite Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem umywalek, wanien i brodzików z materiału Mineral Composite. Od ponad 40 lat zmieniamy łazienki w nowoczesne, wygodne i piękne wnętrza. Szwedzkie korzenie wpływają na nasze unikatowe wzornictwo, świadomość etyczną i środowiskową oraz wysoką jakość produktów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje