Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

ANRO FIRMA POLIGRAFICZNO-HANDLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Siewierska 196C, Zawiercie
    Zawiercie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Siewierska 196C

Zawiercie

Twój zakres obowiązków

HR – miękki:

• dbałość o umiejętność doboru personelu zatrudnionego w firmie

• rekrutacja pracowników

• dbanie o rozwój pracowników, m.in. :

o dobór odpowiednich szkoleń

o efektywne systemy motywacyjne

o przygotowanie zestawu szkoleń dla danego pracownika

o śledzenie postępu rozwoju poszczególnych pracowników

Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej:

• teczki personalne dla nowych pracowników /umowy o pracę i inne dokumenty

• karty ewidencji czasu pracy

• sporządzanie umów cywilno-prawnych / umów o dzieło/dla zleceniobiorców

• organizacja i nadzór nad szkoleniami BHP

• ewidencja wniosków urlopowych

• wystawianie skierowań na badania / wstępne , okresowe, kontrolne

• kontrola ważności dokumentów / umowy, zaświadczenia, badania itp.

• naliczanie wynagrodzeń

• sporządzanie dokumentacji płacowej

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów: Prawa podatkowego; Prawa Pracy; Ubezpieczeń Społecznych; Aktów wykonawczych do w/w przepisów; Ustawa o Promocji i Instytucjach Rynku Pracy, Ustawa o Zatrudnianiu Pracowników Tymczasowych, Ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, Ustawa o PIP itp.

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w dziale kadr i płac lub w dziale personalnym na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu Płatnik

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i indywidualnie

  • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (ponad 36 lat obecności na rynku)

  • Przyjazną atmosferę

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ANRO to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Zawierciu-Kromołowie.

Od 1985 roku specjalizujemy się w technologii druku.

Działamy w następujących obszarach:

• Produkujemy etykiety samoprzylepne w technologii flexodruku na różnych materiałach.

• Drukujemy znaki bezpieczeństwa, oznaczenia przemysłowe oraz oferujemy profesjonalne rozwiązania dla Branży BHP.

• Wykonujemy usługi wysokiej jakości druku wielkoformatowego oraz oryginalne dekoracje naścienne.

Przewiń do profilu firmy