Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.

  • Zbąszynek

    Zbąszynek, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja czasu pracy pracowników, odpowiedzialność za całą dokumentację związaną z rozliczaniem czasu pracy,

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac dotyczących wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,

  • przygotowywanie miesięcznych i rocznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON,US,

  • obsługa PPK,

  • przygotowywanie danych na potrzeby księgowości,

  • prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym oraz sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych,

  • bieżąca obsługa Pracowników.

Nasze wymagania

  • dobrze znasz program Excel,

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze kadrowej pracowników oraz samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń,

  • posiadasz praktyczną znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,

  • potrafisz nadawać zadaniom priorytety i organizować pracę własną,

  • cechujesz się dokładnością, samodzielnością, odpowiedzialnością za swoją pracę,

  • chętnie dzielisz się wiedzą i współpracujesz ze zespołem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie + premia,

  • narzędzie niezbędne do pracy (komputer, telefon),

  • rozwój kompetencji poprzez szkolenia,

  • benefity pracownicze,

  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma Zyguła, to firma z tradycjami. Działamy na rynku od ponad 30 lat. Zaczynaliśmy od małego przedsiębiorstwa rodzinnego, a w tej chwili obejmujemy swoim zasięgiem 4 województwa i posiadamy około 150 Delikatesów.

Nasza spójna wizja dalszego rozwoju opiera się przede wszystkim na zmotywowanym Zespole, który lubi swoja pracę oraz na przyjaznej atmosferze, w której nasi pracownicy mogą rozwijać swoje pomysły.

Przewiń do profilu firmy