Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

TPint Sp. Z o.o.O firmie

  • Zgierz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TPINT Sp. z o.o. z siedzibą w Zgierzu zajmująca się doradztwem w zakresie
prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania  aktualnie poszukuje
pracownika do Działu Kadr i Płac, który będzie odpowiedzialny
za procesy kadrowo płacowe na potrzeby Spółki.

Zadania:

  • Naliczanie płac dla pracowników etatowych,
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • Przygotowywanie przelewów wynagrodzeń,
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracownika,
  • Przygotowywanie umów o pracę oraz wystawianie świadectw pracy,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych nieobecności,
  • Rozliczanie delegacji krajowych oraz zagranicznych,
  • Prowadzenie akt osobowych oraz innej dokumentacji pracowniczej,
  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych,
  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych,
  • Zatrudnianie cudzoziemców,
  • Wsparcie merytoryczne z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Sporządzanie wszelkich deklaracji do ZUS (rozliczeniowe jak i zgłoszeniowe) i Urzędów Skarbowych (PIT-11, PIT-40, PIT-4R, PIT-8AR),
  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji PFRON,
  • Sporządzanie i wysyłanie raportów do GUS.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu prawa pracy/zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Doświadczenie zawodowe – minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemów kadrowo-płacowych, mile widziana Symfonia,
  • Praktyczna znajomości obsługi Płatnika,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Opiekę medyczną, kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenia,
  • Pracę w stabilnej na rynku firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych
(CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą:
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Grupa Technitel.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy