Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Tigura Sp. z o.o. O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Partnera – firmy z branży E-commerce – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i PłacNumer ref.: Miejsce pracy: Zielona Góra
OPIS STANOWISKA:
  • Pełna obsługa kadrowa pracowników, sporządzanie list płac, ewidencja czasu pracy;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS oraz PIT;
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych;
  • Terminowe rozliczanie składek PFRON i sporządzanie deklaracji lub wniosków WND;
  • Weryfikacja poprawności i kompletności dokumentów księgowych;
  • Dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (faktury zakupu, WB);
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US etc.), obsługa kontroli dotyczących zagadnień płacowo – kadrowych;
  • Realizację innych zadań z zakresu podstawowej księgowości zleconych przez Głównego Księgowego.
OCZEKIWANIA:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • Znajomość prawa: pracy, podatkowego i ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz znajomość programu Płatnik;
  • Praktyczna umiejętność tworzenia deklaracji ZUS i PIT oraz obsługi wniosków PFRON (WND, DEK);
  • Znajomości przepisów dotyczących PPK;
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole.
KLIENT OFERUJE:
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie w oparciu o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia i umiejętności;
  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole;
  • Dodatkowe benefity: kartę Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy