Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Ekoenergetyka-Polska S.A. O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa;

  • prowadzenie akt osobowych, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy;

  • naliczanie płac oraz innych składników wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • kontrola nad rozliczaniem czasu pracy;

  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;

  • sporządzanie wszelkich dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w ZUS;

  • współpraca z innymi zespołami organizacyjnymi firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie;

  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac, mile widziane w firmie produkcyjnej;

  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń;

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;

  • znajomość oprogramowania Streamsoft Prestiż mile widziana;

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie, umiejętność współpracy.

To oferujemy

  • Możliwy awans wewnętrzny

  • Lider e-mobility

  • Zespołowość

  • Innowacyjna branża

  • Środowisko międzynarodowe

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Szkolenia, rozwój pracowników

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Inicjatywy sportowe, np. pakiet OK System, squash

  • Udział w inicjatywach społecznych

  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Ekoenergetyka-Polska S.A.

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Przewiń do profilu firmy