Specjalista ds. Kadr i Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.04.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 23.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Istniejąca na rynku energetycznym od 5 lat Firma P5 rozszerza swoją działalność o nowy dział - OZE
    Poszukujemy doświadczonych osób oczekujących ciekawej pracy na nowym i dynamicznie rozwijającym się rynku PV.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    top

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Obsługa kadrowa pracowników
    • Organizacja i realizacja projektów rekrutacyjnych
    • Pozyskiwanie kandydatów do pracy oraz weryfikacja ich kwalifikacji
    • Redagowanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych
    • Odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz innych dokumentów związanych z zatrudnianiem nowych pracowników
    • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami
    • Nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń w tym BHP oraz wykonania badań lekarskich
    • Współpraca z zewnętrzną firmą naliczającą płace
    • Współpraca w działem sprzedaży i Zarządem

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
    • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
    • Staranność i terminowość
    • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    Oferujemy:

    • Możliwość udziału w tworzeniu nowego działu firmy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Realne możliwości podnoszenia kompetencji
    • Dodatkowe świadczenia (opieka medyczna, karta sportowa)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

     Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 27.04.2016 roku o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. Urz. UE L. z 04.05.2016).”

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).