Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Rekrutacji

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, biurowe i kierownicze

  • Kontrola ważności badań lekarskich, szkoleń BHP i umów pracowników

  • Przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych

  • Comiesięczne przygotowanie rozliczeń czasu pracy dla biura kadrowo-płacowego

  • Współpraca z kierownikami działów produkcyjnych i biurowych

  • Współpraca z biurem księgowo-płacowym, agencjami pracy tymczasowej oraz firmą BHP

  • Bieżąca obsługa pracowników

  • Przygotowywanie zestawień i raportów

  • Tworzenie procedur i usprawnianie pracy działu HR

  • Współpraca z Zarządem spółki

  • Zarządzanie korespondencją

  • Obsługa benefitów pracowniczych

Nasze wymagania

  • Minimum rok pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość prawa pracy i zasad zatrudniania cudzoziemców

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach: administracja, HR, prawo w biznesie, zarządzanie - będzie dodatkowym atutem

  • Pracowitość, zaangażowanie

  • Doświadczenie w redagowaniu ofert pracy oraz prowadzeniu procesu rekrutacji

  • Duża dokładność i staranność

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • Umiejętności miękkie w obsłudze spraw pracowników oraz nawiązywaniu współprac w imieniu spółki

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę biurową od poniedziałku do piątku,

  • Bogaty pakiet benefitów dofinansowanych przez pracodawcę (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna Luxmed, karta sportowa Multisport),

  • Nielimitowana woda/kawa/herbata

  • Parking

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR i pracy biurowej

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Aktywny udział w budowaniu firmy oraz tworzeniu procedur i standardów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mask Authority Sp. z o.o. jest nowopowstałą spółką grupy TB International. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Przewiń do profilu firmy