Specjalista ds. Kadr i Szkoleń

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-01
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-10-01)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

COVERIS™

COVERIS jest szóstą największą firmą opakowaniową na świecie, powstałą w wyniku połączenia spółek Exopack, Britton Group, Kobusch, PACCOR oraz Paragon Print & Packaging. Firma ma ugruntowaną pozycję lidera w zakresie opracowywania, produkcji i dostarczania opakowań giętkich i sztywnych z tworzyw sztucznych i papieru, oraz specjalistycznych powłok dla różnych segmentów i odbiorców przemysłowych. Łączne obroty COVERIS przekraczają 2,5 mld USD. Firma posiada 64 zakłady produkcyjne w USA, Europie, na środkowym Wschodzie i w Chinach. COVERIS to Spółka należąca do portfolio Sun Capital Partners, Inc.

COVERIS RIGID

Grupa COVERIS RIGID, z centralą w Niemczech, obejmie obecnie 19 zakładów produkcyjnych i dwie jednostki handlowe zlokalizowane w Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii, Bułgarii, Serbii, Turcji, Holandii, Finlandii, Rumunii, na Ukrainie, Litwie oraz na Węgrzech.

Aktualnie do naszego zakładu w SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy – Siemianowice Śląskie.
Nr ref. HR/Coveris/2017

Główne zadania:

  • koordynowanie procesów szkoleń wstępnych oraz rozwojowych, w tym przygotowywanie planu szkoleń, współpraca za firmami szkoleniowymi i organizacja szkoleń dla pracowników, nadzór nad realizacją i przestrzeganiem procedury szkoleniowej ISO,
  • koordynowanie działań dotyczących systemu ocen okresowych pracowników,
  • nadzór nad badaniami ankietowymi pracowników,
  • pomoc w realizacji programów zwiększających motywację i zaangażowanie pracowników,
  • pomoc w przygotowaniu list płac w zakresie RCP,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie IFS/HR,
  • przygotowywanie analiz i zestawień kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie programu Excel,
  • wiedza z zakresu prawa pracy oraz nowoczesnych technik i narzędzi HR,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • zdolności organizacyjne, dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i międzynarodowym zasięgu zatrudniającej ponad 700 pracowników,
  • możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • stabilne zatrudnienie.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny z dopiskiem HR/Coveris/2017 prosimy kierować za pomocą:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

www.coveris.com

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się