Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.O firmie

  • Jasionka (pow. rzeszowski)
    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowa w tym m. in. obsługa kadrowa pracowników i współpracowników,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników Spółki w różnych systemach pod względem zgodności z przepisami prawa pracy i współpraca w tym zakresie z kierownikami działów,
  • przygotowywanie i koordynowanie dokumentacji pracowniczej, zgodnie z przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi,
  • bieżąca obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik,
  • koordynowanie i wprowadzanie harmonogramów czasu pracy pracowników Spółki do programu kadrowo-płacowego oraz dbanie o prawidłowe ich rozliczenie,
  • sporządzanie różnego rodzaju ewidencji, raportów kadrowo-płacowych i innych analiz,
  • bieżąca współpraca z kadrą managerską Spółki oraz Specjalistą ds. BHP w zakresie spraw pracowniczych,
  • współpraca z Urzędami Pracy, ZUS, PIP, GUS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
  • kurs kadry i płace potwierdzony certyfikatem/zaświadczeniem – warunek konieczny,
  • minimum 5 lat ogólnego stażu pracy, w tym minimum 4 lata na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy w różnych systemach oraz urlopów,
  • wiedza z zakresu współpracy z organizacjami związkowymi,
  • znajomości systemu Comarch ERP Optima oraz pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, terminowość, dyskrecja, dokładność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • umiejętność sumiennego i rzetelnego wykonywania obowiązków pod presją czasu,
  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność szybkiego uczenia się oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Mile widziane

  • znajomość systemu Symfonia.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w zgranym zespole i wyjątkowym miejscu,
  • pakiety socjalne w ramach ZFŚS.

Wymagane dokumenty

  • CV + list motywacyjny,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dodatkowe informacje

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy spełniać będą zarówno wymagania formalne określone w ogłoszeniu, jak i nasze oczekiwania. Nabór prowadzony jest w dwóch turach. Termin nadsyłania dokumentów dla pierwszej tury mija 02.10.2022 r. W przypadku niewyłonienia kandydatów w pierwszej turze termin nadsyłania dokumentów dla drugiej tury mija 16.10.2022 r. Wymagane dokumenty wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (według załączonego wzoru) należy nadsyłać na adres e-mail: [email protected], lub listownie na adres Port Lotniczy „Rzeszów – Jasionka” Sp. z o.o., 36-002 Jasionka 942, albo dostarczyć osobiście do sekretariatu Spółki.

Specjalista ds. Kadr, Jasionka (pow. rzeszowski)