Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr/Kadr i Płac

MARIPOL MEBLE POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

MARIPOL MEBLE POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jana Kilińskiego 1

Kobylnica (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie sprawami pracowniczymi i prowadzenie dokumentacji kadrowej,

  • bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,

  • przygotowywanie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników,

  • współpraca z ZUS, urzędami oraz organami kontroli,

  • sporządzanie raportów i analiz,

  • umiejętność naliczania wynagrodzeń, premii, zasiłków, sporządzania list płac będzie dodatkowym atutem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dyskrecja, terminowość

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

  • doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy,

  • przyjazną atmosferę pracy zespołowej,

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie,

  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach organizacji,

  • świadczenia socjalne.

O nas

MARIPOL MEBLE POLSKA w Kobylnicy k/Słupska to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji mebli tapicerowanych, należące do międzynarodowej grupy POLIPOL.

W przypadku zainteresowania ofertą:

  • wyślij swoje CV przez portal za pomocą przycisku do aplikowania,

  • zadzwoń +48 59 306 19 51,

  • przyjdź do biura przy ul. Kilińskiego 1, Kobylnica k/Słupska w godzinach 7:00-15:00.