Oferta pracy

Specjalista ds. kadr

Gi Group Poland S.A.

  • Karlino

    Karlino, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej w Krzywopłotach koło Karlina.

Zapraszamy do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń

  • Prowadzenie ewidencji kadrowej i spraw osobowych pracowników

  • Koordynowanie procesu zatrudnienia (przygotowywanie dokumentów i skierowań na badania z zakresu medycyny pracy, dbanie o obieg dokumentów kadrowych związanych z procesem zatrudnienia)

  • Prowadzenie ubezpieczeń grupowych, systemu benefitów, ZFŚS, itp.

  • Organizacja szkoleń BHP, P-PPOŻ

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, zgłoszeniowych, wyrejestrowujących ZUS

  • Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT-11

  • Prowadzenie spraw administracyjnych firmy: obsługa interesantów, ewidencja korespondencji

  • Przygotowywanie sprawozdań GUS z zakresu wykonywanej pracy oraz raportów, analiz zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Rozliczanie delegacji

  • Współpraca z zewnętrznym serwisem ds. BHP w zakresie terminowości szkoleń BHP, oraz w zakresie ogólnego stanu BHP na terenie zakładu

  • Prowadzenie planów szkoleń, oraz zarządzanie etapami rozwoju pracowników produkcji

  • Opracowywanie nowych i aktualizacja dokumentacji wewnętrznej i regulaminów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym - minimum 2 lata

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne

  • Bardzo dobra znajomość prawa prawa pracy i rozliczania wynagrodzeń

  • Dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie

  • Cenimy sobie: samodzielność, dobrą organizację czasu pracy, systematyczność, dokładność w realizacji powierzonych obowiązków, odpowiedzialność oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dofinansowanie do kursów i szkoleń, dostęp do platformy szkoleniowej i literatury fachowej

  • Świadczenia socjalne

  • Karty Multisport

  • Owocowe wtorki

  • Możliwość zatrudnienia na część etatu do momentu gotowości kandydata do podjęcia pracy w pełnym wymiarze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy