Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr

Hegelmann Group

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie postepowań legalizacyjnych, w tym przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem cudzoziemców: wypełnianie, składanie wniosków oraz monitorowanie terminów.

  • Koordynowanie badań lekarskich i BHP

  • Przygotowywanie dokumentów personalnych w oparciu o wymogi Prawa Pracy

  • Zarządzenie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych oraz ich wprowadzanie do systemu i porządkowanie,

  • Współpraca z Głównym inspektoratem Transportu drogowego, w tym dbałość o terminowość obiegu zewnętrznego dokumentów tj. terminowe składanie deklaracji, wniosków, dokumentów

  • Wsparcie i ścisła współpraca z Zarządem

  • Przygotowywanie raportów i prezentacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego - mile widziane

  • Nakierowanie na pracę w zespole, komunikatywność

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu Prawa Pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu

  • Pakiet świadczeń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy