Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników i doradztwo w tym zakresie

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Sporządzanie i archiwizację umów o pracę oraz umów zleceń

  • Prowadzenie ewidencji urlopów, badań, zwolnień lekarskich oraz czasu pracy

  • Sporządzanie sprawozdań i analiz

  • Monitorowanie terminów związanych z upływem zawartych umów i badań medycyny pracy

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość prawa pracy

  • Dobra znajomość programów Optima i Płatnik

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelności, sumienności,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Mile widziane

  • Praktyczna wiedza z zakresu równoważnego czasu pracy i/lub doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy