Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: SK/08/2017

ZADANIA:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy
  • Sporządzanie wymaganych deklaracji
  • Sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych
  • Ewidencja zwolnień lekarskich
  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników
  • Wystawianie zaświadczeń
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

PROFIL KANDYDATA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej w firmie zatrudniającej ponad 100 osób
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziany program Enova
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, socjologia, zarządzanie)
  • Sprawne posługiwanie się programami pakietu MS Office
  • Umiejętność działania pod presją czasu, dokładność i samodzielność
  • Wysokie zdolności organizacyjne

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Super atmosferę
  • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów
  • Dużą samodzielność działania
  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
  • Zniżki na nasze produkty
  • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System
  • Pracę w branży modowej
  • Imprezy pracownicze
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez Program Talent Management
opisopis

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się