Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. KADR
    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie akt osobowych pracowników oddziału w Lublinie i Turce,
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
    • Sporządzanie wszelkich dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników w Oddziale,
    • Przyjmowanie i obsługa pracowników (również telefoniczna),
    • Wprowadzanie absencji pracowników do systemu kadrowo-płacowego,
    • Raportowanie danych dotyczących zatrudnienia do Dyrektora HR oraz do Dyrektora Oddziału,
    • Prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem pracowników firm tymczasowych, rozliczanie czasu pracy,
    • Wsparcie administracji Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnym,
    • Wsparcie operacyjne benefitów pracowniczych,
    • Ścisła współpraca z działami produkcji i zabezpieczającymi produkcję w zakresie poprawności danych o czasie pracy,
    • Monitorowanie przepisów prawa pracy,
    • Udział w przygotowywaniu dokumentów oraz informacji na potrzeby kontroli oraz audytów,
    • Udział w projektach z zakresu HR.

    Wymagania:

    • Wyższe – Zarządzanie, Ekonomia, Zarządzanie Personelem, Prawo, Socjologia, psychologia Społeczna,
    • Dobra znajomość programów Microsoft Office (Word, Outlook, Excel, PowerPoint),
    • Znajomość Systemów Kadrowo-Płacowych,
    • Znajomość Prawa Pracy – umiejętność interpretacji przepisów,
    • Umiejętność przygotowywania pism,
    • Umiejętność rozliczania czasu pracy,
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
    • Inicjatywa i zaangażowanie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Elastyczność i szybkość reagowania na potrzeby pracowników,
    • Kreatywność, otwartość i komunikatywność,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę),
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
    • Pakiet socjalny z kartą sportową i opieką medyczną włącznie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SuperDrob Zakłady Drobiarsko - Mięsne S.A. zawartych w przekazanej ofercie pracy w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Jednocześnie potwierdzam, iż niezwłocznie zapoznam się z przysługującymi mi prawami wynikającymi z RODO, zawartymi w Informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez SuperDrob.